Jak tworzymy

Siłą jest nasza wiedza, kreatywność, profesjonalizm oraz know-how i doświadczenie w opracowywaniu wizualizacji architektonicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się tworzenia wizualizacji nawet na podstawie szkiców i rysunków artystów, zdjęć i rycin czy obrazów. Bazą do opracowania wizualizacji może być też projekt w aplikacjach architektonicznych wspierających projektowanie 2D oraz modele 3D importowane bezpośrednio do silnika Unreal Engine 4. Na podstawie dostępnych materiałów opracowujemy projekt obejmujący ustalony zakres – animacje, aplikacje mobilne i PC.

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne: grafikę trójwymiarową oraz wirtualną rzeczywistość. Całość ożywia silnik Unreal Engine 4 stworzony z myślą o kreacji gier i aplikacji komputerowych, który pozwala na autentyczne wejście do świata wirtualnego, szczególnie przy wykorzystaniu gogli VR takich jak Oculus Rift czy HTC Vive

 

Tworzone wizualizacje oferują niesamowite korzyści. Dzięki nam możesz:

  • Zanurzyć się swobodnie w odtworzonej przez nas przestrzeni.
    Teraz możesz rozglądać się po otoczeniu i spacerować zarówno w dzień, jak i w nocy, być w środku budynku, jak i na zewnątrz, o każdej porze roku. Masz życzenie, aby w prosty sposób zmodyfikować wybrane elementy otoczenia, żaden problem. Wszystko i tak będzie się działo w czasie rzeczywistym – tu i teraz!
  • Nawigować i poruszać się po lokalizacji w sposób intuicyjny.
    Nasze rozwiązanie jest tak proste i łatwe w obsłudze, że może korzystać z niego każdy użytkownik. Jakakolwiek specjalistyczna wiedza, szkolenia lub przygotowanie jest zbyteczne, tak samo jak drogie oprogramowanie.
  • Oglądać wizualizacje na wielu urządzeniach.
    Wizualizacje tworzymy zarówno dla posiadaczy komputerów stacjonarnych z goglami VR, jak również właścicieli smartfonów, laptopów czy tabletów. Dostosowujemy wszystko do potrzeb Klientów oraz sposobu wykorzystania i prezentacji stworzonych wizualizacji.

Zapytaj o możliwość stworzenia wizualizacji miejsca bądź idei, które są ważne dla Ciebie!

Przejdź do sekcji ‚Kontakt’