O nas

Zespół Real Dream Vision to pasjonaci i profesjonaliści

Pragniemy dawać ludziom unikalną szansę uchwycenia i zobrazowania ich marzeń.
Nasza twórczość wspiera podejmowanie ważnych decyzji i daje możliwość przeżywania niezapomnianych chwil oferując przy tym zupełnie nowy poziom doświadczeń wizualnych. Wszystko to jest możliwe dzięki połączeniu w całość naszej wiedzy, kreatywności, profesjonalizmu oraz potencjału projektowania 3D i wirtualnej rzeczywistości.


 

Krystian Krzyszczuk – lider, wizjoner, profesjonalista, niepokorny marzyciel i poszukiwacz. Z wykształcenia trener biznesu i mediator. 20 lat doświadczeń zawodowych w realizacji wielu różnorodnych wyzwań przekuwa na wytyczanie kierunków działania i rozwój projektu RDV. Dba o dobrą energię Zespołu!

Agata Sztyber – z wykształcenia architekt. W projektowaniu posługuje się zarówno technikami tradycyjnymi (rysunek, malarstwo) jak i cyfrowymi (grafika, modelowanie 3d). W zastosowaniu technologii wirtualnej rzeczywistości widzi potencjał nieograniczonej możliwości tworzenia. W zespole pełni rolę artysty koncepcyjnego oraz zapewnia wsparcie merytoryczne w realizowanych wizualizacjach.

Michał Sławek – z zamiłowania rekonstruktor, z wykształcenia magister archeologii. Żywo zafascynowany grami elektronicznymi jako unikalnym, bo interaktywnym, medium narracji. Odpowiedzialny w zespole za poprawność historyczną projektów i ich zgodność z realiami danej epoki. Posiada też duże doświadczenie w dziedzinie testowania oprogramowania, co przekłada się na dbałość o jakość już na etapie planowania danej realizacji.

 


Zawiązujemy również współpracę z wiodącymi ośrodkami akademickimi oraz ekspertami z całej Polski. Dzięki temu mamy pewność, że nasze wizualizacje cechują się najwierniejszym odwzorowaniem historii i architektury z odległych, jak i współczesnych czasów. Pomagają nam również studenci i pasjonaci polskiej historii.

W zależności od potrzeb naszych Klientów i wymagań wizualizacji poszukujemy i zapraszamy do współpracy niezależnych artystów i twórców, którzy wesprą nas w trakcie tworzenia wizualizacji, szczególnie tych najbardziej skomplikowanych i wymagających wiedzy związanej z daną epoką bądź wydarzeniami historycznymi.