Magia rozszerzonej rzeczywistości

Potencjał tej technologii wydaje się być ograniczony tylko do ludzkiej wyobraźni. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości możemy w interaktywny sposób połączyć świat wykreowany komputerowo ze światem realnym nie ograniczając przy tym swobody poruszania się. Brzmi jak magia – i takie jest!

Naturalnie do doświadczania tak wykreowanej rzeczywistości potrzebne jest odpowiednie przygotowanie grafik i modeli 3D oraz urządzenie, jak smartfon czy tablet z funkcją obsługi AR. Jednak dziś praktycznie każdy ma je w zasięgu swojej ręki…, nawet dzieci!


Tworzymy projekty dla naszych Partnerów od pomysłu do gotowego rozwiązania. Zaczynamy od koncepcji. Cenimy otwarty dialog, dlatego rozmawiamy i konsultujemy nasze propozycje. W kolejnym kroku wykonujemy projekty architektoniczne lub prototypy w programach graficznych.

Sprawdzamy, czy proponowane rozwiązania odpowiadają oczekiwaniom i wpisują się w wizję klienta. Ostatecznie kończymy naszą pracę kreując teskturowane modele 3D dostępne jako samodzielne wizualizacje lub prezentowane w rozszerzonej rzeczywistości (AR – Augmented Reality).

Elewacja

Dach

Powyżej: model przygotowany dla naszego klienta, który sprzedaje domki szkieletowe w konstrukcji drewnianej. Zakres prac obejmował koncepcję, projekt architektoniczny domków oraz przygotowanie modeli 3D i wizualizacji.


Poniżej: modele 3D przedmiotów, które zostały stworzone w ramach zrealizowanego przez nas projektu – aplikacji VR Kanały ’44 – www.kanaly44.pl.