Grupa Historyczna Zgrupowanie Radosław partnerem merytorycznym RDV

Z ogromną radością informujemy, że Grupa Historyczna Zgrupowanie Radosław (www.radoslaw44.pl) została oficjalnie naszym partnerem merytorycznym. Dzięki wsparciu Grupy otrzymamy sporo wyjątkowych informacji oraz wkładu historycznego, który pozwoli nam jeszcze dokładniej oddać realia odtwarzanych miejsc historycznych. W szczególności aplikacji osadzonej w czasie Powstania Warszawskiego 1944, nad którą właśnie pracujemy.

Powstanie Warszawskie 1944 w VR

Nasz Zespół podjął się realizacji olbrzymiego wyzwania w obszarze odtwarzania miejsc historycznych. Chcemy upamiętnić 100. lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę i tworzymy wizualizację-aplikację VR osadzoną w realiach Powstania Warszawskiego 1944.

Będziemy trzymać się autentycznego tła historycznego i wydarzeń oraz zachowamy realia architektoniczne z okresu walk powstańczych. Wszystko będzie wpisane w historię, która w niezwykły sposób splecie w całość wykreowaną rzeczywistość VR. Scenariusz i stojący za nim splot wydarzeń wciągnie Was w świat intensywnych emocji oraz wyjątkowych doświadczeń: walki o lepsze jutro, chęci przetrwania, niepewności o swój los i lęku przed okupantem, oraz, co najważniejsze, nadziei na odzyskanie wolności.

Na etapie projektowania i prac koncepcyjnych od strony VR wpierało nas studio Color Drop, dziękujemy!

Zmiany w Zespole RDV

Wrzesień 2017 jest miesiącem zmian w Real Dream Vision.

Agata Sztyber i Michał Sławek przyłączyli się do RDV. Zespół zyskał olbrzymie wsparcie od strony architektonicznej, historycznej, artystycznej oraz na poziomie tworzenia storytelingu growego. Gorąco witam na pokładzie!

W tym czasie z powodów osobistych Zespół opuścił Michał Rudnicki. Ze swojej strony bardzo dziękuję za dotychczasowy wkład i zaangażowanie oraz życzę powodzenia w sprawach, które dla Michała odgrywają teraz kluczową rolę.

Real Dream Vision – narodziny projektu

„A child with dream becomes an adult with vision”
Symphony of Love

W pogoni za marzeniami, które przybrały konkretną wizję został powołany do życia Zespół projektowy Real Dream Vision. Krystian Krzyszczuk i Michał Rudnicki nawiązali współpracę i jako współzałorzyciele będą czuwać nad rozwojem idei.

Pragniemy dawać ludziom unikalną szansę uchwycenia i zobrazowania ich marzeń. Nasza twórczość wspiera podejmowanie ważnych decyzji i daje możliwość przeżywania niezapomnianych chwil oferując przy tym zupełnie nowy poziom doświadczeń wizualnych. Wszystko to jest możliwe dzięki połączeniu w całość naszej wiedzy, kreatywności, profesjonalizmu oraz potencjału projektowania 3D i wirtualnej rzeczywistości.

We create vision of your dreams in 3D & VR