Real Dream Vision

Modelowanie 3D i digitalizacja

Tworzymy modele 3D na potrzeby animacji, wizualizacji AR (Rozszerzona rzeczywistość) czy wydruków 3D. Odtwarzamy zarówno obiekty już istniejące, jak i kreujemy całkiem nowe miejsca, obiekty czy postaci. Wspólnie z artystami tworzymy wizję, którą następnie przenosimy do świata wirtualnego.

Oferujemy także digitalizację przedmiotów (np. eksponatów muzealnych czy dzieł sztuki) wspomagana skanowaniem 3D.

Projektowanie lokacji

Lokacja - zniszczony zamek Harmondale oraz tawerna do remake’u gry Might and Magic 7. Zadanie obejmowało koncepcję, model 3d oraz wizualizację.

Tworzenie postaci

Przedstawione materiały to część złożonego projektu na potrzeby projektowanego parku rozrywki i edukacji. Wszystkie elementy są osadzone w jednej opowieści i zgodne z konwencją parku.

01. Legenda

Pierwszym zadaniem było stworzenie legendy bazującej na podaniach o kulturze słowiańskiej. Bohaterami legendy są zarówno znani z ówczesnego panteonu Bogowie jak i całkiem nowe postaci, grające główne role w opowiadanej historii.

02. Concept art

Następnie zaprosiliśmy do współpracy artystkę, której styl wpisuje się w klimat legendy. Lena Dąbska opracowała wizerunki postaci.

03. Modelowanie 3D

Przygotowane rysunki zostały przekazane do grafika. Na ich podstawie powstały modele 3D, które dalej mogą zostać wykorzystane do animacji, wizualizacji oraz wydruków figurek.

Wizualizacje architektoniczne 3D i AR

Projekt dla naszego klienta, który sprzedaje domki modułowe w konstrukcji drewnianej. Zakres prac obejmował projekt koncepcyjny architektury, przygotowanie modeli 3D oraz wizualizacji. Poniżej: interaktywna wizualizacja pokazywana z poziomu strony www jak i w technologii AR na smartphone.

Elewacja

Dach

Poniżej: modele 3D przedmiotów, które zostały stworzone w ramach zrealizowanego przez nas projektu - aplikacji VR Kanały '44 - www.kanaly44.pl.

Digitalizacja

Modelowanie 3D służy także digitalizacji przedmiotów muzealnych czy też dzieł sztuki. Poddane cyfryzacji zbiory można potem prezentować w formie wirtualnej galerii a także oglądać na własnej komórce, dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR). Do każdego zadania należy podejść indywidualnie, aby dobrać odpowiednią metodę odtworzenia obiektu (modelowanie, skanowanie, fotogrametria).

Edyta Mądzelewska
(ur. 1988r. w Warszawie). Artystka samouk. Pasjonuje się malarstwem olejnym w kierunku nurtu surrealizmu, ale także ilustruje, rzeźbi z gliny, maluje murale i kocha sztukę w każdej postaci.
Prowadzi własną pracownię artystyczną (Pracownia Sztuka Tworzenia) dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Legionowie. Współpracuje z projektantami wnętrz w zakresie tworzenia unikalnych mebli, obrazów i murali do wybranych apartamentów. Na swoim koncie artystycznym ma między innymi: wiele wystaw, organizacji plenerów, zilustrowaną książkę „Darek z Klanu”, wyszczególnienie w artykule o wnętrzach w magazynie „Cztery kąty” za mural oraz obrazy olejne.
Od artystki:
Salvador Dali powiedział: „Zawsze widziałem to, czego nie widzieli inni; ale tego, co widzieli inni, ja nie widziałem ”. Życie we własnym świecie, widzenie niewidzialnego, dostrzeganie nieistniejącego, uchwycenie tego, co ukryte – to chyba szczególny dar, który tkwi w utalentowanych artystach. Ale jednocześnie jest to przekleństwo – zawsze jesteś sam w swoim świecie…
Więcej o artystce: www.sztukatworzenia.pl

Ewelina Karpińska               
Z wykształcenia mgr socjolog, z zawodu specjalista ds. zgodności z regulacjami w branży nieruchomości, z zamiłowania malarka i rzeźbiarka. Tworzyła w zasadzie od dziecka, jej zeszyty szkolne były często szkicownikiem zaczynającym się od końcowych kartek. Swoją przygodę ze sztuka rozpoczęła w 2013 roku, uczęszczając na lekcje z rzeźby. Po dwóch latach chwyciła za pędzel i tak już zostało. Uczestniczyła w lekcjach z rysunku w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie. W swoich obrazach przedstawia głównie postacie kobiece. Stara się zobrazować ich myśli, podkreślając w nich to, co uważa za najpiękniejszą wartość – inność i unikatowy punkt widzenia.
Więcej o artystce: www.ewelinakarpinska.com